Mait Patrail jätkab Saksamaal ainuliidrina

-Mait Patrail | Foto: imago/Nordphoto/Scanpix

Saksamaa Bundesliga viiendas voorus kohtusid Mait Patrail ja TSV Hannover-Burgdorf täna Bergischer HC võistkonnaga ning võitsid 30:24. Eestlase koduklubi on nüüd võitnud ainsana kõik oma viis mängu ning jätkab sarja liidrina.

Hannover – Bergischer 30:24 (13:8)

Võrdset mängu jätkus jätkus esimesel poolajal kaheksaks minutiks, mille järel seisult 3:3 tegi Hannover 5:0 vahespurdi ning kuigi vastastel õnnestus vahe ka korra kolme värava peale vähendada, siis teisel perioodil läks Hannover siiski oma teed ning võttis kindla võidu.

Nii sai jätku Hannoveri ideaalne hooaja algus, kui kindlalt ollakse edenetud karikas ning meistrisarjas ei ole veel kaotatud ühtegi kohtumist. Taaskord mängis suurimat rolli Hannoveri võidus Morten Olsen, kes viskas seitse väravat ning andis kaks resultatiivset söötu. Timo Kastening lisas kuus väravat. Mait skooris neljast pealeviskest ühe värava.

Hannover juhib siis maailma tugevaimat käsipalliliigat viie võidu ja ühegi kaotuseta. Neile järgnevad Magdeburg ja Rhein-Neckar Löwen ühe kaotuse peal.