fbpx
Close

Mait Patrail: pääs eurosarja on väga suureks väljakutseks

Avatar
-Mait Patrail | Foto: Imago/Hübner/Scanpix

Eesti käsipallikoondislase Mait Ptraili koduklubi TSV Hannvoer-Burgdorf sai Saksamaa kõrgliigas kuuenda koha, püsititades meeskonna punktirekordi.

“Tegemist oli kindlasti ühe edukaima hooajaga Saksamaal, ehkki tiitleid me ei võitnud,” tunnistas Patrail Eesti Käsipalliliidule antud intervjuus. “Kuues koht liigas kordas minu Hannoveri debüüthooaja saavutust, aga kogusime ühe silma enam ja tegime klubi punktirekordi. Krooniks oli muidugi pääs karikafinaali ja seeläbi tulevaks hooajaks eurosarja.”

Patrailil on leping Hannover-Burgdorfiga ka järgmiseks aastaks ja ta ootab seda põnevusega. “Pole juba viis aastat Euroopas mänginud ja traditsiooniliselt esinevad Saksamaa klubid EHF Cupil edukalt. Nii klubile kui mulle isiklikult on pääs eurosarja väga tähtis ja samas ka suur väljakutse. Nelja mängija lahkumisega toimuvad tiimis muudatused, ent tase kindlasti ei lange,” selgitas Eesti koondise vasaksisemine.

“Lõppenud hooaeg sujus üldjoontes hästi. Alustasime eriti võimsalt, kuid pärast uut aastat tuli langus. Põhjuseid saab otsida nii minu enda kui mitme kaaslasegi vigastustest. Lõpetasime aga jälle edukalt ja kuigi karikasarja hõbe oli hea saavutus, jääb finaal Löweni vastu natuke kripeldama ka – võinuks sellegi võita,” analüüsis Patrail.

scroll to top