fbpx
Close

Mait Patrail: pakkumisi on tulnud nii Saksamaalt kui ka teistest riikidest

Avatar
-Mait Patrail | Foto: Imago/Hübner/Scanpix

Pärast kaheksat hooaega Bundesliga tippklubis TSV Hannover-Burgdorf lõpetab mitmekordne Eesti parim käsipallur Mait Patrail võistkonnaga koostöö. Nüüd andis koondislane Saksamaa internetilehele handball-world.news intervjuu, kus rääkis uutest sõpradest, toredatest mälestustest ning lahtisest tulevikust.

“Nii kui olen enne maininud, oleksin soovinud Hannoveri ridades jätkata, kuid aktsepteerin klubi otsust ning vaatan nüüd tulevikku,” alustas Patrail intervjuud handball-world.news lehel. “Viimased kaheksa aastat oli tore aeg. Me olime edukad, mängisime rahvusvahelisi mänge ning sain palju uusi sõpru.”

“Ütleme nii, et praegune olukord ei tee mu elu lihtsamaks. Sellest peale, kui minu lahkumine Hannoverist tuli avalikuks on tulnud pakkumisi nii Saksamaalt kui ka teistest riikidest,” ütles eestlane. “Ma ei taha midagi välistada. Arutame nõustajatega kõik variandid läbi ning loodetavasti leiame sobiva variandi. Bundesliga on maailma tugevaim liiga ning ma kujutan end ette siin jätkamas.”

“Loomulikult ma igatsen käsipalli. Treeningud, mängud ja meeskonnakaaslastega olemine – need on asjad, mida iga sportlane armastab. Kuid nii nagu kõik teised, pean selle aja üle elama ning hoian end jooksmise ja jõuharjutustega vormis,” vastas Mait Patrail hetkeolukorra kohta.

Kogu saksa keelse intervjuu leiad allolevalt lingilt

Loe lisaks:

Mait Patrail ja Hannover lõpetasid kaheksa aastat kestnud koostöö

 

scroll to top