fbpx
Close

Mait Patraili klubikaaslane on hooaega alustanud uskumatute numbritega

Avatar
-Mait Patraili klubikaaslane Morten Olsen | Foto: imago/foto2press/ Scanpix

Mait Patraili võistkond TSV Hannover-Burgdof on Saksamaa Bundesliga hooaega alustanud kahe võiduga. Kusjuures eestlase tiimikaaslane Morten Olsen on selle juures näidanud uskumatut statistikat.

Esimeses 36:30 võidumängus GWD Mindeni vastu viskas Olsen 8 väravat ja andis kaheksa resultatiivset söötu. Teises kohtumises, kui alistati Frisch Auf! Göppingen 27:24, skooris mees 13 korda. Kusjuures on Morten seda teinud 84 protsendilise tabavusega.

Taanlane valiti ka esimese vooru all-star võistkonda. Lisaks juhib mees 21 väravaga Bundesliga skoorijate tabelit. Hannover on hetkel liigas teisel kohal SC Madgeburgi taga ja SG Flensburg-Handewitti ees. THW Kiel on artikli kirjutamise hetkel mänginud ühe mängu vähem kui eestlase koduklubi.

Esimeses mängus ühe värava viskanud Patrail teises kohtumises kaasa ei teinud. “Tegin kolmapäeval trennis natuke seljale liiga ja ei tahtnud üleliigseid riske võtta,” ütles eestlane Käsipall24.ee lehele. “Morten on hooaega väga hästi alustanud. Kaitse on lasknud tal visata ja mees on kõik võimalused ilusti ära kasutanud.”

Saksamaa Bundesliga on sel hooajal koostöös Kinexoniga suurendanud märgatavalt jälgitava statistika hulka. Muuseas toodi nende kodulehel välja, et esimese vooru tugevaim vise oli Leipzigi esindajal Franz Semperil (131.3 km/h), kiireim jooksja oli Madgeburgi Lukas Mertens, kelle maksimumiks mõõdeti 30.5 km/h ja kõige pikema distantsi kohtumise jooksul läbis Lemgo esindaja Bjarki Mar Elisson (5.05 kilomeetrit).

 

scroll to top