Mait Patraili koduklubi asus juhtima maailma tugevaimat käsipalliliigat

-Mait Patrail | Foto: imago/Nordphoto/Scanpix

Mait Patrail ja TSV Hannover-Burgdorf alistasid täna oma neljandas Bundesliga mängus TBV Lemgo 36:26 ning asusid jagama juhtpositsiooni maailma tugevaimas käsipalliliigas.

Hannover oli enne tänast mängu võitnud kõik oma kolm eelmist kohtumist Mindeni (36:30), Goppingeni (27:24) ja Balingeni (31:23) vastu.

TSV Hannover-Burgdorf – TBV Lemgo 36:26 (18:12)

Võrdselt alanud mängus tegi Hannover esimese poolaja lõpul 10:11 seisult 7:2 vahespurdi ning enam tagasi ei vaadatud. Timo Kasteningi kümne ning uskumatut hooaega näitava Morten Olseni seitsme värava ja kaheksa resultatiivse söödu najal võeti kindel võit. Patrail viskas ühe värava.

“See oli tugev esitus võistkonnana. Leidsime õigeid lahendusi rünnakul ning kaitsesime hästi 60 minutit, mille tõttu saime lihtsaid väravaid kiiretest,” ütles Hannoveri tegevjuht Sven-Sören Christophersen pressiteates.

Hannover on nüüd koos SC Madgeburgiga ainukesed võistkonnad, kes on Bundesligas võitnud kõik neli kohtumist ning koos jagataksegi liidripositsiooni maailma tugevaimaks peetavas sarjas.