fbpx
Close

Mängu kõrvalt vaadanud Johannson: tundsin ennast veidi imelikult

Avatar
-Martin Johannson | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise kapten Martin Johannson jäi eemale Bukaresti Steaua Kagu-Euroopa klubisid ühendava SEHA-liiga kohtumisest Prešovi Tatrani vastu, mille rumeenlased kaotasid Slovakkias 19:26 (8:11).

“Meie jaoks polnud esmatähtis ennast võidu nimel tapma minna ning nii jäin mina ja ka mõni teine mees koju,” ütles Johannson portaalile Käsipall24.ee. “Tundsin ennast veidi imelikult, sest polnud sellise asjaga harjunud, aga treeneritelt ei olnud see rumal käik. Kuna ma jätsin sel hooajal vahele alles esimese mängu, siis pole meil enam kedagi, kes oleks tänavu kõik kohtumised kaasa teinud.”

Steauat ootab juba kolmapäeval võõrsil ees kohtumine uustulnuka Cluj Universitatea vastu, kes on kaotanud kõik mängud. “Panustame koduliigale ja peame homme punase laterna vastu kolm punkti ära võtma,” sõnas Eesti aasta käsipalluriks valitud joonemängija. “Natuke ootamatult see tiitel tuli, aga auhinda ma tagasi ka ei anna,” lisas Johannson muheledes.

SEHA turniiritabeli esinelik hakkab ülejäänud kuuikult eest ära libisema. Tatranil, Skopje Vardaril, Nasice Nexel ja PPD Zagrebil on 21, Steaual 15, Bresti Meškovil ja Novi Sadi Vojvodinal 12, Niši Železnicaril üheksa, Skopje Metalurgil neli ning Ljubuški Izvidacil üks punkt.

scroll to top