fbpx
Close

Mart Raudsepp: kindlasti ei tahtnud, et debüüthooaeg peatreenerina nii lõppeks

Avatar
-Mart Raudsepp | Foto: hckehra.ee

Käsipall24.ee pani Facebook-i käsipalligruppi küsitluse, kus uurisime, millest inimesed hetkel lugeda tahaks ning käesoleva artikliga jätkame inimeste soovide täitmist. Vestlesime HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi treeneri, Mart Raudsepaga võistkonna tegemistest keerulisel ajal.

Kui Eesti Käsipalliliit otsustas eelmisel nädalal võistlustegevuse peatada asetses HC Kehra meistriliigas kolmandal positsioonil, üks punkt lahutamas neid teisest kohast ning ees seisis veel kohtumine lähikonkurendi HC Tallinnaga. Siis aga muutus kõik kiiresti.

“Hetkel on väga imelik tunne. Esimene hooaeg peatreenerina sai sellise lõpu. Järsku on kõik läbi,” mõtiskles Raudsepp keerulise olukorra kohta. “Korraks plaanisime, üritasime veel kuidagi trenne läbi viia. Rääkisime isegi vallavanemaga, et ehk oleks võimalik saali kasutada olnud. Kuid see ei olnud võimalik. Riigis on eriolukord ja kõik asutused on kinni.”

“Uvise (Strazdinš -toim.) saatsime koju, teised leegionärid on veel hetkel Kehras. Nad käivad Eestis tööl ning enamusel on ka pered siin. Nad saavad rahulikult aega veeta, ega nende kodumaal olukord parem ei ole, ” kommenteeris peatreener välismaalaste olukorda.

“Meie võistkonnas pole õnneks viirusejuhtumeid olnud. Vähemalt minu kõrva pole selle kohta midagi jõudnud. Kõik peaksid terved olema,” vastas Raudsepp pärimisele, kas neil ka koroonaga tegemist on olnud.

“Ma arvan, et hooaja lõpetamine oli õige otsus. Mis me siin ikka teadmatuses istume. Välismaalased saavad nüüd soovi korral koju minna ja teised saavad juba mõtlema hakata, kuidas edasi toimetada,” kommenteeris juhendaja otsust hooaeg peatada. “Pärast seda pausi kohti välja mängida poleks ka päris õige olnud. Aga kahju on ikka. Jube kiirelt käis see kõik.”

Praegu on vist vara järgmise hooaja kohta küsida? “Suur osa tööst on meil juba tehtud. Nende mängijatega, kes olemas on, oleme rääkinud. Loomulikult on veel vara öelda, millise finantsilise põntsu see kriisiolukord klubile paneb. Märtsi palgad oleme lubanud palluritele ära maksta, mis edasi saab, seda ei tea kahjuks keegi.”

 

scroll to top