fbpx
Close

Martin Lillepeaga kriitiliselt Eesti käsipallist, kohtunikest ja väravavahtidest

Avatar
– Martin Lillepea | Foto: Siim Semiskar/Rain Kullamaa

Käsipall24.ee podcastis “Kahekordne” on sel nädalal külas Euroopa tipus kohtunikuna toimetanud, hetkel väravavahtide treenerina töötav Martin Lillepea. Julgete väljaütlemiste poolest tuntud mees rääkis kriitiliselt Eesti vilemeeste olukorrast ning meie käsipalli seisukorrast. 

Saadet juhatasime sisse Martini tegemistega pandeemia ajal ja HC Tallina hetkeolukorraga ( 01:00 – 03:30), seejärel siirdusime minevikku ning uurisime, kuidas mees käsipalli juurde sattus ning Lillepea jagas, kuidas tema kehakujuga mehed tavaliselt väravasse pandi (04:00 – 08:00).

Järgmisena liikusime Lillepea kohtuniku karjääri juurde, uurisime kuidas ta selle tee valis ning saime muuseas teada, kuidas talle poolnaljatledes ilusaid tüdrukuid on pakutud ja milline tunne oli vilistada äsja olümpiahõbeda võitnud tiimi mängu (08:00 – 15.30). Siis rääkisime rünnakuajast käsipallis ja Käsipall24.ee hääletuse tulemustest (15:30 – 21:00). Selle teema lõpetuseks andis Martin oma ideed, kuidas Eesti kohtunike seisu parandada saaks (21:00 – 28:00).

Mikola Naum ütles Käsipall24.ee artiklis sügisel, et Eesti väravavahtide seis ei ole hetkel hea, nüüd andis Lillepea oma vaate sellel teemale. Kes on meie noored lootustandvad mehed postide vahel ning kuidas seda seisu veelgi parandada? (28:00 – 38:30). Pärast seda rääkisime Martiniga kriitiliselt meie riigi käsipalli seisust, mis meie arust võiks paremini teha ning HC Tallinna treener andis oma arvamuse asjadest (38:30 – 55:00).

Lõpetasime positiivsematel teemadel ning rääkisime nädala olulisematest uudistest ja andsime mõned lugemis-, vaatamis-, kuulamissoovitused (55:00 – 1:11:00).

 

 

scroll to top