fbpx
Close

Meistrite liiga kaheksandikfinaalides favoriidid ei vääratanud

Avatar
-Holger Glandorfoch SG Flensburg-Handewittist | Foto: imago/Bildbyran/Scanpix

Laupäeval peeti käsipalli Meistrite liigas kolmes kaheksandikfinaalseerias avamängud, kus olid võidukad Kielce PGE Vive, HBC Nantes ning SG Flensburg-Handewitt.

Kielce alistas kodus Rhein-Neckar Löweni 41:17 (21:8). Kuna sakslastel oli samal ajal Bundesliga kohtumine THW Kieli vastu, siis Poola sõideti noortega. Kielce resultatiivseimad mängijad olid Michal Jurecki ja Manuel Strlek 7 ning Rhein-Neckaril Rico Keller 5 tabamusega.

Nantes sai Valgevenes 32:24 (16:14) jagu Bresti Meškovist. Viimast korda särasid tablool viiginumbrid, kui avapoolajal oli seis 11:11. Seejärel läksid prantslased oma teed ning saavutasid korduskohtumiseks kaheksaväravalise edu. Espen Lie Hansen ja Dominik Klein tõid Nantes’ile parimatena 6 ning Simon Razgor Brestile 5 tabamust.

Mängupäeva kolmandas matšis alistas Flensburg võõrsil Kristianstadi IFK 26:22 (11:12). Kuigi sakslased domineerisid esimest pooltundi, mindi puhkama rootslaste napis eduseisus. Teine poolaeg algas tasavägiselt, kuid Kristianstad juhtis viimast korda 14:13 ja 16:16 viigiseisul haarasid külalised lõplikult mänguohjad. Flensburgi Hampus Wanne viskas 8 ning Kristianstadi Albin Lagergren 6 väravat.

scroll to top