Meistrite liiga naasis Saksamaa rekordmeistri võiduga

– THW Kiel – PSG | Foto: imago images / Beautiful Sports/Scanpix

Meistrite liiga naasis eile pikalt koondisepausilt, kui B-alagrupi kohtumises läksid vastamisi Saksamaa rekordmeister THW Kiel ja eelmise hooaja võitja HC Vardar.

THW Kiel – HC Vardar 34:23 (18:14)

Kieli ridades särasid mitmed mehed äsja lõppenud Euroopa meistrivõistlustel, kelle seas ka turniiri MVP, Horvaatia mängujuht Domagoj Duvnjak. Enesekindlusest pakatav Saksamaa klubi domineeris kogu kohtumist ning tugevdas oma liidripositsiooni grupi tipus.

Sloveenia mängujuhi Miha Zarabeci hiilgavate ründeesituste toel tegi Kiel poolaja alguses 4:0 spurdi ning asus 7:3 ette ja võitis esimese poolaja 18:14. Vardaril oli palju puudujaid, kelle hulgas Christan Dissinger ja Daniil Shiskarev ning meestel ei jätkunud lihtsalt võimu sakslastega võitlemiseks.

Vaatamata Vardari lätlasest tagamängija, Dainis Krištopansi pingutustele ei saanud makedoonlased ka teisel poolajal Kielile ohtlikuks. Saksamaa rekordmeister karistas osavalt vastaste ohtrad pallikaotused ning purjetas kindla 34:23 võiduni.

Niclas Ekberg panustas Kieli võitu 8 väravaga. Vardari poolelt tabas Krištopans kuus korda.

Teised võistkonnad peavad oma 11. vooru kohtumised tuleval nädalavahetusel.