Meistrite liiga: Vardar võttis dramaatilise võidu, Nantes jäi kodus kaotuseta

-Skopje Vardar | Foto: ISA HARSIN/SIPA

Käsipalli Meistrite liiga esimeses veerandfinaalis sai tiitlikaitsja Skopje Vardar võõrsil 29:28 (14:12) jagu THW Kielist.

Seejuures juhtisid sakslased veel kolm minutit enne lõpuvilet 28:26 ja kui mängida jäi 30 sekundit oli väljakuperemeeste edu 28:27.

Kogu tänavuse hooaja läbis kodus kaotuseta aga HBC Nantes, kes alistas Skjerni Handboldi 33:27 (18:12). Prantslased ja taanlased võivad mõlemad ajalugu teha, sest kumbki meeskond pole varem finaalturniiril mänginud.

Edukas oli ka teine Prantsusmaa klubi Paris Saint-Germain, saades võõrsil Kielce PCE Vivest jagu 34:28. PSG pani edule aluse juba avapoolajal, mille võitis 22:10. PSG on tänavu poolakate jaoks olnud raskeks vastaseks, sest alagrupiturniiril kaotati prantslastele võõrsil 28:33 ja kodus 29:30.

Neljas matš peeti juba kolmapäeval, kus sakslaste SG Flensburg-Handewitt ja Montpellier HB tegid 28:28 (17:15) viigi.