fbpx
Close

MM-i resultatiivsuse edetabelit juhib Taani koondise tähtmängija

Avatar
-Mikkel Hansen | Foto: imago/Claus Bonnerup

Taanis ja Saksamaal toimuvatel meeste käsipalli maailmameistrivõistlustel juhib alagrupiturniiri ehk viie vooru järel väravaviskajate edetabelit Mikkel Hansen 35 tabamusega.

Taanlane on sooritanud 47 pealeviset, mis teeb tabavusprotsendiks 74. Hansenile järgnevad vastavas edetabelis sakslane Uwe Gensheimer  ja islandlane Arnor Tor Gunnarsson võrdselt 31 väravaga. Gensheimer on visanud peale 41 (76%) ning Gunnarsson 37 (84%) korda.

Resultatiivsete söötude pingereas moodustavad esikolmiku Makedoonia koondislane Kiril Lazarov 25, venelane Dmitri Žitnikov 24 ja Tuneesia meeskonna mängija Oussama Hosni 22 sööduga.

Väravad pluss resultatiivsed söödud tabeli esikohal on Lazarov 55 (30+25) punktiga. Järgnevad Hansen 49 (35+14) ning tšiillane Erwin Feuchtmann 46 (30+16) silmaga.

Väravavahtidest on parim tõrjeprotsent norralasel Espen Christensenil ja taanlasel Niklas Landin Jacobsenil. Mõlemad mehed on tõrjunud 45 protsenti pealevisetest. Kolmandal kohal on vastavas pingereas rootslane Andreas Palicka 43 protsendiga.

scroll to top