Molkova koduklubi jõudis Islandi meistrivõistlustel finaali lävele

-Alina Molkova | Foto: Erakogu

Käsipallur Alina Molkova koduklubi Reykjaviki Valur alistas Islandi naiste meistrivõistluste poolfinaalseeria teises kohtumises võõrsil Hafnarfjörduri Haukari 24:20 (9:7) ja vajab finaalipääsuks veel vaid ühte võitu.

Külalised haarasid mänguohjad 5:7 kaotusseisust, pöörates selle poolaja lõpuks 9:7 eduks. Teisel poolajal viskas Valur 11:10 eduseisult neli vastuseta väravat, millega võitja saatus sai otsustatud. Molkova sooritas kaks pealeviset, kuid need ei tabanud.

Põhiturniiri parim naiskond Valur oli avamatšis põhihooaja neljanda Haukari enda koduväljakul Molkova kolme tabamuse toel alistanud 24:19 (12:6). Mullune hõbe Valur võib koha finaalis tagada 11. aprilli õhtul.

Teises poolfinaalpaaris juhib Reykjaviki Fram IBV Vestmannaeyjari vastu samuti mängudega 2-0. Esimese kohtumise võitis tiitlikaitsja kodus 31:25 (13:15) ning teise mängu võõrsil 34:29 (20:14). Ka selle seeria kolmas matš peetakse 11. aprillil.