fbpx
Close

Musting andis Põlva klubide teise vooru mängudele erineva hinnangu

Avatar
-Kalmer Musting | Foto: Siim Semiskar

Kolmapäeval ja neljapäeval toimunud Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste teises voorus teenisid Põlva klubid kahepeale kolm punkti. Kui tiitlikaitsja Serviti viigistas võõrsil Kehra/Horizon Pulp&Paperiga 26:26, siis Coop alistas kodus SK Tapa 36:19.

“Tagasihoidlik ja keskpärane mäng oli meie poolt,” hindas mõlema meeskonna peatreener Kalmer Musting Serviti esitust Kehra vastu Põlva klubide kodulehel. “Head koosseisu platsil ei kujunenud, mistõttu andsime paljudele mängijatele võimaluse. Ei oskagi öelda, miks see mäng selliseks kujunes. Oli selle hooaja esimene mõõduvõtt ja küllap seetõttu oli mäng ka veidi närviline. Kehra oli mängus juhtivam pool, meie poolt tekkis tahtmine rohkem teise poolaja lõpus. Üllatuslikult jäime vastasele alla kiirrünnakutega. Õiglane resultaat seekordsele mängule.”

Päev hiljem avas tänavuse võiduarve Coop. “Oli lihtne mäng,” sõnas Musting. “Vastane suutis esimesel poolajal mingit vastupanu osutada, kuid teisel poolajal enam sellist jaksu neil ei olnud. Positiivne oli see, et kõik mehed said mänguaega.”

scroll to top