Musting: särava mängu tegemiseks oleks liidrit vaja

-Kalmer Musting ja Põlva Serviti | Foto: Siim Semiskar

Valitsev Eesti käsipallimeister Põlva Serviti sai Eesti meistriliiga vaheturniiri teises voorus võõrsil Kalevi spordihallis 31:20 (16:8) jagu Tallinnast.

“Kuigi jäime alguses 0:3 taha, olen tulemusega rahul. Kuskil viiendast minutist hakkas meie mängupilt paranema,” ütles Serviti peatreener Kalmer Musting klubi kodulehe vahendusel. “Vastane mängis seekord oluliselt kehvemini kui varasemates kohtumistes ja tuleb tõdeda, et mängu saatus sai otsustatud avapoolajal. Teisel poolajal oli palju eemaldamisi ja jäime korduvalt vähemusse ning mängupilt oli mõlemal võistkonnal kehvem. Kaitses tegutsesime hästi ning ka Eston (Varusk – toim.) toimetas väravas kenasti ning sai enne lõppuvilet puhkama ära. Rünnakul olime samuti ühtlased, kuid särava mängu tegemiseks oleks liidrit vaja, keda selles kohtumises esile ei kerkinud, aga samas käisid meil platsil erinevad koosseisud. Nüüd ootavad meid ees uued head matšid ja mängugraafik on tihe. Seega on mille nimel pingutada.”

Serviti juhib turniiritabelit koos Kehra/Horizon Pulp&Paperiga võrdselt 27 punktiga, kuid tiitlikaitsja on pidanud 16 ja tänavust hooaega domineerinud Kehra 15 kohtumist. Tallinn on 22 silmaga kolmas ning Põlva Coop 15 punktiga neljas.