Musting: vanade konkurentide vahel võib nii minna juba sügisel

-Kalmer Musting ja Põlva Serviti | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikarikavõistluste esimese ringi avakohtumises alistas Põlva Serviti võõrsil Kehra/Horizon Pulp&Paperi 32:22 (16:8).

Serviti asus mängu 5:0 juhtima ning Kehra suutis enda avavärava visata alles 8. minutil. Poolaja võitsid külalised kaheksa ja kogu mängu kümneväravalise tabamusega.

Kohtumist jäid iseloomustama aga kaheminutilised karistused, mida Kehra teenis seitse ja Serviti viis. “Oli äärmiselt närviline ja jõuline mäng, mida näitavad ka rohked kaheminutilised karistused,” ütles Serviti peatreener Kalmer Musting klubi kodulehekülje vahendusel. “Kahevõitlustes kohati teravnesid pinged ja oli ebasportlike vigu, mis omakorda küttis kirgi. Arvestades, et Serviti domineeris alates algusest, võinuks mängupilt rahulikum olla. Kuna on hooaja algus, siis ei olnud kõige meeldivam mäng, kuid vanade konkurentide vahel võib nii minna ka juba sügisel. Meie saime hästi hakkama, kaitsetegevus oli hea ja vigu vähe, kuid peamiselt teisel poolajal sai vastane meie lohakusest lihtsamalt väravaid. Eston (Serviti puurilukk Varusk – toim.) on heas vormis ja tegutseb enesekindlalt. Rünnakul mängis hea aga mängu Ivan Telepnev. Meil oli küll tehnilist praaki, kuid teeme tööd edasi, et see väheneks. Mõnes kohas üllatas ka Serhi Ljubtšenko, aga kaitse ja väravavahi pealt võit tuli.”

Korduskohtumise peavad meeskonnad 17. oktoobril Mesikäpa hallis.