fbpx
Close

Naiste karikavõistlustel alustati pronksikohtumisega

Avatar
-Jekaterina Tšerneštšuk (Reval-Sport/Mella) | Foto: Ivo Dobkevitsch

Naiste käsipalli karikavõistlustel kohtusid täna kolmanda koha mängus Reval-Sport/Mella ja Tapa. Kohtumise võitis Mella 33:22.

Võrdselt alanud kohtumises sai lõpuks otsustavaks Mella pikem pink, mille abil suudeti mängutempo tõsta kõrgeks. Tapa ei leidnud kuidagi vastust vastaste aktiivsele kaitsele ning teise poolaja keskel rebis Reval-Sport juba vahe suureks.

Korduskohtumine Tapal peetakse 16. detsembril kell 19.00 Tapa Spordihoones.

“Minu üllatuseks tuli võit täna väga suureskooriliselt ja lihtsalt. Kui suuri üllatusi ei tule, peaksime suutma pronksi kindlustada järgmisel nädalal Tapal,” ütles Mella kogenud väravavaht Marina Karžetskaja mängujärgses intervjuus.

Võitjate väravaviskajad: Jekaterina Tšerneštšuk 9, Angelika Šalk 8, Anastasija Bušina ja Karina Paju 4, Tatjana Kavunenko, Rutt Kahre, Anastassia Volkova ja 2, Elizaveta Mironova ning Diana Vassiljeva 1.

Tapa suurimateks skoorijateks olid seitse väravat visanud Mia-Marii Tedrekull ning Marjette Maie Müntser. Eleri Afanasjev lisas 3 väravat, Keili Kadak ja Siiri Andre panustasid 2 tabamusega, ühe lisas Erika Morgenson.

scroll to top