Naiste meistriliiga esimeses kohtumises jäi peale karikavõitja

-Polina Gorbatsjova | Foto: Padise Käsipalliklubi

Täna peeti naiste Eesti meistrivõistluste 2020. aasta esimene kohtumine, kus läksid vastamisi Tapa ja Reval-Sport/Padise.

Tänavu osaleb naiste Eesti meistrivõistlustel viis võistkonda. Reval-Sport/Padise, Reval-Sport/Mella, HC Tabasalu, SK Tapa/Tapa valla spordikool ja HC Kehra mängivad omavahel läbi kaks korda ning neli paremat jätkavad poolfinaalides.

Reval-Sport/Padise – SK Tapa/Tapa valla spordikool 41:24 (19:15)

Avapoolajal võitlesid Tapa noored tüdrukud visalt ning suutsid karikavõitja tempos püsida, kuid teisel perioodil pani Padise aasta noormängija, Polina Gorbatsjova 12 värava toel oma paremuse maksma. Viimased 30 minutit võideti 22:9 ning võeti kindlad kaks punkti.

Padise kasuks viskas Polina Gorbatsjova 12 väravat, seitse lisas Marie Urvik ja kuus Kim Ly Hoang. Tapa poolt tabasid Mia-Marii Tedrekull 9 ja Marjette Maie Müntser 6 korda.