Naiste meistriliigas jätkas võidukalt Reval-Sport/Mella

-Jekaterina Tšerneštšuk (Reval-Sport/Mella) | Foto: Ivo Dobkevitsch

Reval-Sport/Mella naiskond alistas täna naiste käsipalli Eesti meistrivõistlustel 33:30 (18:18) Tabasalu naiskonna.

Suureskoorilist mängu alustas paremini Tabasalu naiskond, kes võttis küll algedu, kuid peagi Mella viigistas ning esimene poolaeg kulges tasavägiselt. Teist perioodi alustas paremini Reval-Sport. Kodusvõistkond sai mitmeid kaheminutilisi karistusi, kuid vastased oma võimalusi ära kasutada ei suutnud. Kuigi Tabasalu tegi veel enne lõppu neljaväravalise vahespurdi, suutis Mella siiski oma edu säilitada ning kohtumisest võidukalt väljuda.

Naiste meistrivõistlusi juhivad Mella ja Kehra, kellel on kahest kohtumisest teenitud neli punkti. Neile järgnevad Padise ja Tapa ühe võiduga. Tabasalu ei ole veel võiduarvet avada suutnud.

Väravate viskajad:
HC Tabasalu: Merit Moro 9, Teele Utsal 9, Laura Kärner 6, Kerli Jõks 3, Gertu Jõhvikas 2, Helena Ruthe 1.

Reval-Sport/Mella: Jekaterina Tšerneštšuk 9, Angelika Šalk 7, Karina Paju 5, Diana Vassiljeva 4, Kristina Suzdaleva 3, Elizaveta Mironova 2, Anastasija Bušina 2, Anastassia Volkova 1.