fbpx
Close

Naiste meistriliigas sai karikavõitja üllatuslikult hooaja esimese kaotuse

Avatar
-Jekaterina Tšerneštšuk (Reval-Sport/Mella) | Foto: Ivo Dobkevitsch

Naiste käsipalli Eesti meistrivõistlustel kohtusid täna Reval-Sport/Padise ja Reval-Sport/Mella. Eelmise aasta lõpus kohtusid samad võistkonnad karikaturniiril ning siis võitis Padise kaks matši keskmiselt kümne väravalise eduga.

Mullu Eesti meistriks kroonitud ja nii eelmisel kui tänavusel hooajal naiste karikavõistlustel võidu noppinud Padise oli poolajaks Mella vastu 11:14 kaotusseisus, kogu kohtumise kallutas Mella enda kasuks skooriga 31:28.

Jekaterina Tšerneštšuk viskas Mella poolt 12 väravat, kuus lisas Angelika Šalk ja neli Karina Paju. Natalia Gorozhanina sai kirja 3 tabamust, nii Anastasija Bušina kui Tatjana Kavunenko viskasid 2 väravat, ühe väravaga panustasid võitu Elizaveta Mironova ja Kristina Suzdaleva, kirjutab Eesti Käsipalliliit.

Padise suurimaks väravaviskajaks oli Maarja Põldver, kelle kontosse kanti 11 tabamust. Kim Ly Hoang ja Polina Gorbatsjova said kirja 5 väravat, kolm lisas Janeli Patrail, kaks Veronika Londak ja ühe värava viskasid Eliisabet Põldver ning Mari Pihelgas.

scroll to top