Naiste meistriliigas sai Tapa tasavägises kohtumises oma esimese võidu

-SK Tapa/Tapa SK | Foto: Ivo Dobkevitsch

Naiste käsipalli Eesti meistrivõistlustel tegid täna tasavägise mängu Sk Tapa ja HC Tabasalu.

Kui avapoolaja järel oli seis 13:13 viigis, siis kohtumise lõppskooriks jäi 26:25, mis andis napi võidu Tapale, kirjutab Eesti Käsipalliliit.

“Väravate vaese mängu alguses said end paremini käima SK Tapa naised, kes läksid esialgu mängu juhtima 2:0. HC Tabasalu avas oma väravate arve alles 6. minutil. Ülejäänud osa esimesest poolajast kulges punkt-punkti heitluses ning poolajale mindi seisult 13:13.

Ka teine poolaeg kulges tasavägiselt ja võitluslikult, kui kord juhtis üks võistkond ja siis jälle teine. Mängu murdepunkt toimus 51. minutil kui Tapa viskas järjest 3 vastuseta väravat ning Tabasalu neiud ei suutnud rünnakus enda võimalusi ära realiseerida. Kuigi Tabasalu võitles viimase minutini ja koduväljakul mänginud naised suutsid vahe vähendada minimaalseks, pidime seekord kahjuks SK Tapa naiste paremust tunnistama,” kirjutas HC Tabasalu facebooki leht.

Marjette Maie Müntser panustas Tapa poolt 10 väravaga, seitse viskas võitjate poolt Mia-Marii Tedrekull ja neli lisas Siiri Andre. Karina Kuuli kontosse kanti kolm tabamust, nii Jenni Horn kui Eleri Afanasjev said kirja ühe värava.

Tabasalu skoorijad: Laura Kärner 5, Simona Koppel, Merit Moro ning Teele Utsal 4, Helena Ruthe ja Kerli Jõks 3, Gertu Jõhvikas 2 väravat.