Naiste meistriliigas sai tiitlikaitsja kindla võidu

-Polina Gorbatsjova | Foto: Padise Käsipalliklubi

Naiste meistriliigas alistas eile õhtul Reval-Sport/Padise kindlalt karikavõistluste finaali korduskohtumises HC Kehra naiskonna.

Reval-Sport Padise – HC Kehra 38:26 (18:14)

Padise alustas mängu viieväravalise spurdiga ning vastastel lasti skoor avada alles 6. minutil. Selle järel küll Kehra naised kogusid end ning esimene poolaeg mängiti suhteliselt võrdset käsipalli. Teise perioodi alguses sai Kehra küll korraks lähemale, kuid lõpuks pani Reval-Sport oma kogemuse ning võimsuse siiski maksma ning lõpuks võeti oma liidrite Polina Gorbatsjova ja Maarja Põldveri väravate abiga kindel 38:26 võit.

Padise poolt skoorisid Gorbatsjova 11, Põldver 8, Marie Urvik 8 ja punase kaardi teeninud Veronika Londak 7 korda. Kehra resultatiivseim oli Karina Adissova 9 tabamusega.

Naiste meistriliigas jagavad Padise, Mella ja Kehra nüüd liidripositsiooni nelja punktiga (Mellal on peetud üks mäng vähem). Neile järgnevad Tapa ja Tabasalu vastavalt 2 ja 0 peal.