Naiste meistrivõistlustel sai tabeliliider kindla võidu

-Hetk kohtumisest Reval-Sport/Mella – AMV House/Põlva SK | Foto: Ivo Dobkevitsch

Naiste meistrivõistlustel kohtusid täna Reval-Sport/Mella ja SK Tapa/Tapa SK.

Reval-Sport/Mella – SK Tapa/Tapa SK 29:18 (14:10)

Mäng algas võrdselt ning mõlemad võistkonnad viskasid kordamööda väravaid. Esimese poolaja keskel aga viskas Mella mõneväravalise vahe sisse ning garderoobi mindi seisult 14:10.

Teist perioodi alustas tabeliliider Mella 7:2 spurdiga, suur osa selles oli Kristina Suzdaleval, kes skooris sel ajal 3 väravat. Sellega rebiti ka vastastel otsustavalt eest ära ning võeti mängust kaasa kindlad kaks punkti.

Mella resultatiivsemad olid täna Angelika Šalk 8 ja Kristina Suzdaleva 5 tabamusega. Tapa poolelt tabas Marjette Maie Müntser 9 korda.

Mella tõusid sellega naiste meistriliiga ainuliidriks, olles võitnud kõik kolm kohtumist. Tapa jätkab kahe punktiga neljandal kohal.