fbpx
Close

Neli aastat ootamist saab läbi. Käsipalli videomängust valmib uus versioon

Avatar
-Handball 21 | Foto: Scanpix

Käsipallifännid on pidanud uut versiooni oma lemmikala mängust ootama juba neli aastat. Nüüd teatasid NACON ja Eko Software, et järg Handball 17-le lastakse välja selle aasta novembris.

“Tuginedes meie stuudio kogemustele spordimängudes ning vestledes erinevate käsipalli fännide ja ekspertidega, loodab Eko Software pakkuda varasemast realistlikuma kogemuse,” ütles Handball 21 tootja pressiteates. “Värskete animatsioonidega, parandatud tehisintelligentsi, uute režiimide ning suures koguses ametliku sisuga kogeb käsipallifänn kõiki selle ala emotsioone ja põnevaid hetki.”

Siinkirjutaja on korduvalt eelmist osa, Handball 17, üritanud mängida, kuid peab tunnistama, et see ei olnud mõnus kogemus. Loodetavasti uus versioon parandab neid vigasid. Loomulikult ei saa me loota midagi FIFA või NBA 2K uuemate mängude sarnast, arvestades, kui palju aastaid ja raha nendesse on investeeritud, kuid iga samm edasi on meie ala populaarsusele tähtis.

Mängu tootja poolt lubatud funktsioonid Handball 21-s:

  • Arvukalt ametlikult litsenseeritud sisu
    Handball 21 sisaldab Euroopa nelja suuremat liigat ning üle 1600 aktiivse käsipalluri, kelle hulgas mõned maailma suuremad superstaarid (Nikola Karabatic, Valero Rivera, Melvyn Rihardson jpt.)
  • Uued mängurežiimid
    Mängi interneti vahendusel sõpradega või üksi – Handball 21 pakub nii võimalust erinevates liigades osaleda, kui ehitada oma käsipallur ning tema karjääri edendada. Lisaks on võimalus olla mänedžer ja oma tiim kokku panna.
  • Detailsem mäng ja realistlikum simulatsioon
    Mängijad kogevad uusi võimalusi nagu kaitse taktika ja parem tehisintelligents. Kõik hallid saavad uue välimuse ning käsipallurid on tänu 3D modelleerimisele realistlikumad.

Käsipallimängu Handball 21 treiler

scroll to top