fbpx
Close

Nelja aasta taguse MM-finalisti sära on hääbumas

Avatar
-2019. aasta meeste käsipalli MM-i logo | Foto: Internet

Taanis ja Saksamaal toimuvatel käsipalli maailmameistrivõistlustel kaotas 2015. aasta turniiri finalist Katar D-alagrupi avavoorus Angolale 23:24 (8:12).

Aastaid peamiselt võõrjõule toetuv Katar juhtis kohtumist vaid kaks korda, kui oli ees 1:0 ja 23:22. Ülejäänud mänguaega dikteerisid aafriklased maksimaalselt nelja väravaga. Kohtumise lõpp kiskus siiski pingeliseks, sest Allaedine Berrached viis 57. minutil Katari kiirrünnakust ette. Kui mängida jäi 22 sekundit, Rome Hebo viigistas ning viimasel sekundil tõi Angolale kiirrünnakust võidu Claudio Chicola.

Angola koondise, kelle parim tulemus MM-il on seni olnud 20. koht, resultatiivseimad mängijad olid Hebo seitsme ja Gabriel Teca viie tabamusega. Katarile tõi Berrached parimana kuus väravat.

B-alagrupi esimeses matšis sai Makedoonia 38:29 (18:13) jagu Jaapanist. Makedoonia läks 3:4 kaotusseisust 10:5 juhtima ja tagasi enam ei vaadanud. Makedoonia edukaimad olid Kiril Lazarov kaheksa ja Dejan Manaskov seitsme ning Jaapanil Jin Watanabe viie ja Hiroki Shida nelja tabamusega.

scroll to top