fbpx
Close

Norrakad plaanivad mängida riigi ajaloo suurima käsipallipubliku ees

Avatar
-Sander Sagosen | Foto: EPA/Srdjan Suki/Scanpix

Oma esimest hooaega Meistrite liigas alustav Elverum Handball plaanib teha mängust Paris Saint-Germaini vastu suure käsipallipeo. 28. septembril toimuv kohtumine liigutati Norra meistri tavaliselt kodusaalist Hokoni halli, mis mahutab vajadusel tervelt 13 200 pealtvaatajat.

Elverum püüab lüüa oma eelmise publikurekordi, mis oli 6042 pealtvaatajat ja teha sellest kohtumisest suurima publikuga käsipallimängu riigi ajaloos. Hetkel kuulub see au Norra naiste rahvuskoondisele, kes 1999. aastal alistas samas hallis maailmameistrivõistluste finaalis Prantsusmaa 11200 inimese ees, kirjutab Meistrite liiga kodulehekülg.

“Kui ma poleks seda kohtumist liigutanud, siis keegi oleks pidanud mind lahti laskma. Meil on au kohtuda maailma parima võistkonnaga, kelle koosseisus mängivad sellised staarid nagu Mikkel Hansen, Nikola Karabatic ja Sander Sagosen. Me peame üritama rekordeid murda,” kommenteeris esmaskordselt Meistrite liigas tugevamasse gruppi  kuuluva Elverumi turundusjuht Kalle Björkman.

“See on minu unistuste täitumine, et saan võistelda Meistrite liigas oma kodumaa publiku ees. Teeme sellest suurima klubimängu meie riigi ajaloos,” ütles PSG staaride seas suurimaks  publiku tõmbenumbriks olev norrakate oma staar Sander Sagosen, kes aastal 2018 valiti maailma parimaks käsipalluriks.

 

 

scroll to top