fbpx
Close

Novembrikuu parimaks valitud Mägi: loodetavasti saabub jõulupuhkus kiiresti

Avatar
-Janar Mägi | Foto: Helin Potter

Meeste meistriliiga novembrikuu parima mängija tiitel läks jagamisele kahe tippklubi pommitaja vahel. Novembris kõigis sarjades vaid võite tunnistanud HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi ning Põlva Serviti tagaliinimehed Janar Mägi ja Alfred Timmo viskasid ainuüksi meistriliigas kahe peale 27 väravat.

Kuu parima selgitamiseks märgivad klubide peatreenerid mängu lõppedes ära vastasmeeskonna kaks parimat pallurit. Nii kogusid novembris Janar Mägi ja Alfred Timmo vastaste juhendajatelt 20 punkti, edestades nelja silmaga SK Tapa väravavaht Mikola Naumi ning Viljandi HC mängujuht Volodimir Maslaki, kirjutab Eesti Käsipalliliit.

Kehra noppis novembris kolmes erinevas sarjas kuus võitu. Mägi sai karikamängudes Põlva Coopi vastu rohkem puhkust, kuid aitas meeskonna võidule kahes Balti liiga ja kahes meistriliiga kohtumises, visates neis mängudes 26 väravat. Kõrgliiga snaiprite tabelis paikneb mullu Saksamaalt naasnud ekskoondislane 37 tabamusega kolmandal real.

“Auhind on muidugi tore, aga praeguse uskumatu mängudegraafiku tõttu istub selline väsimus sees, et nautida ei suuda. Väga keeruline periood, aga eks me peame selle ära kannatama ja loodetavasti saabub jõulupuhkus võimalikult kiiresti,” tunnistas esmakordselt pärast Eestisse naasmist kuu parimaks valitud Mägi handball.ee lehele.

“November oli Kehra jaoks tõesti edukas ja mänguliseltki ütleks, et seis on enam-vähem. Enim rõõmu pakkus mulle Balti liiga võit Vilniuse VHC Šviesa üle. Tagasitulekust alates pole ma Kehrat näinud sellist kaitset mängimas,” vaatas Mägi tagasi 30. novembril võõrsil saadud 26:23 võidu poole, kui avapoolajal lubati leedukatel vaid viis väravat visata.

“Siis oli meil veel ka Dmõtro Jankovski rivis, tema vigastus on suur löök. Liigamängudes alistasime Viljandi ja Tapa, aga lihtsaid vastaseid siin täna pole. Õnneks on meistriliiga muutunud tasavägisemaks. See annab lootust, et tõusevad esile uued mängijad ja nii saaks ehk abi ka meie rahvusmeeskond,” lisas 32-aastane ekskoondislane.

Eesti meister Serviti pidas novembris kolm meistriliigamängu, oli kindlalt üle SK Tapast ja Aruküla/Audentesest ning alistas pärast kaotatud poolaega HC Tallinna 29:23. Alfred Timmo näitas stabiilsust ning sai igas kohtumises kirja neli väravat. Snaiprite tabelis on 19-aastasel põlvalasel Mägist 14 tabamust vähem.

scroll to top