Ohtralt pealeviskeid teinud Jaanimaa ei suutnud N-Lübbecket kaotusest päästa

-Dener Jaanimaa | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa käsipallimeistrivõistluste kõrgliiga 28. voorus kaotas TuS N-Lübbecke võõrsil SC Magdeburgile 24:34 (12:18).

Võitja saatus otsustati esimesel poolajal. Kuigi külalised läksid 1:0 juhtima, rohkem nad ette ei pääsenud. Poolaja keskel oli Magdeburgi edu vaid üheväravaline 10:9, kuid siis haarasid võõrustajad initsiatiivi ning võitsid kümne tabamusega. Dener Jaanimaa viskas N-Lübbecke kasuks neli väravat, kuid seda kümnest pealeviskest.

Tänastes teistes kohtumistes saatis edu külalisi. TVB 1898 Stuttgart alistas VfL Gummersbachi 26:25 (14:15) ning SG Flensburg-Handewitt sai 32:23 (16:9) jagu TBV Lemgost.

Võit tõstis Magdeburgi turniiritabelis 42 punktiga kolmandaks. Ühe silmaga mööduti kaks mängu vähem pidanud Berliini Füchsest ja Mait Patraili leivaisast TSV Hannover-Burgdorfist, kellel on üks kohtumine varuks. N-Lübbecke paikneb 12 punktiga 16. positsioonil. Väljakukkumistsoonist lahutab Jaanimaa tööandjat kaks silma.