fbpx
Close

Olümpiamedalist ja Meistrite liiga võitja Talendilaagrist: noored on meie tulevik

Avatar
-Carlos Prieto | Foto: Eesti Käsipalliliit

Sel nädalal toimub Põlvas, Mesikäpa hallis Talendilaager, mis koondab endas talendikamad 2004. aastal sündinud noormehed ja neiud.

Eesti Käsipalliliidu poolt korraldatavas laagris treenivad noormehi Kalmer Musting ja Kaspar Lees ning neidusid Ella Kungurtseva, Kaupo Liiva ja Ragnar Põldma. Lisaks jagab koolitusprogrammi raames õpetussõnu ja loenguid Hispaania ekskoondislane Carlos Prieto.

Laagris jagatakse noortele käsipallitreeningutele lisaks ka teadmisi meediaga suhtlemises, professionaalse sportlase elustiili kohta ning ka tänapäeval tähtsa oma brändi ehitamises.

Käsipall24.ee vestles laagri raames hispaanlasest olümpiapronksi, kolmekordse Meistrite liiga võitja ja mitmekordse oma riigi meistriga maailma tipus mängimisest, noorte treenimisest ning Eesti neidude ja noormeeste tasemest.

Allolevas videos saates muuseas teada:

  • laste jaoks on kõige tähtsam, et nad õpiksid esmalt spordist rõõmu tunda ning alles siis hakkaksid mõtlema profisportlase karjäärile.
  • Profisportlase elu nõuab rasket tööd, tugevat tahet ja keskendumist väikestele detailidele.
  • Kuidas mehele meeldib lastega töötada, sest nemad on meie tulevik.
  • Eesti noorte seas on potentsiaalikaid tüdrukuid ja poisse, kuid edasiseks arenguks on tähtis, kuidas siin laagris õpitu koduklubis ära kasutatakse.
  • Tüdrukute alguspunkt oli natuke madalamal, seetõttu on ka nende areng olnud suurem.

Videos olev intervjuu on ingliskeelne ning vabandame, et see on tehnilistel põhjustel kahe osaline.

scroll to top