fbpx
Close

Ootamatu kaotus jättis Põlva/Arcwoodi põhiturniiri võiduta

Avatar
-Raido Peedomaa | Foto: Siim Semiskar

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste esiliiga viimases ehk 14. voorus kaotas Põlva/Arcwood võõrsil Viljandi Spordikoolile 24:29 (12:14) ja nii läks põhiturniiri võit tiitlikaitsjale Tartu Ülikoolile.

Veel viis minutit enne kohtumise lõppu särasid tablool viiginumbrid 23:23, kuid siis tegid mulgid otsustava spurdi ning võtsid kolmanda järjestikuse koduvõidu. Viljandi suurimateks skooritegijateks osutusid Simon Drõgin 8 ning Oliver Ruut ja Martin Allikalt 6 tabamusega. Põlva resultatiivseimad mängijad olid Raido Peedomaa 9 ning Harri Oberg ja Romet Oone 3 väravaga, vahendas Eesti Käsipalliliit.

Põhiturniiri kolmanda koha kindlustas endale HC Tallinn 2, kes alistas kodus Oskari 25:18 (15:7). Helvar Kuhi tõi Tallinnale 6 ja Heinart Heinmets 4 tabamust. Ragnar Põldma viskas Oskari kasuks 5 ning Kristo Kiipus 4 väravat.

Esinelikut ootab nüüd ees Final Four, kus poolfinaalides lähevad vastamisi Tartu Ülikool – Oskar ja Põlva/Arcwood – Tallinn 2.

Lõpptabel 14. vooru järel: Tartu Ülikool 23, Põlva/Arcwood 22, HC Tallinn 2 19, Oskar 16, HC Kehra/Primend 12, Viljandi SK 10, HC Tallas 6, HC Viimsi 4 punkti.

scroll to top