fbpx
Close

Õpistipendium, koostöö meediaringiga ja esiliiga omamoodi kirjutised ehk ring ümber käsipalli sotsiaalmeedia

Avatar
– HC Kehra | Foto: Helin Potter

Käsipall24.ee tegi ringi ümber Eesti käsipallivõistkondade sotsiaalmeedia ning toob välja lahedamad postitused ja koostööd, mis meie silma alla jäid.

Peab mainima, et on hea näha, kuidas järjest rohkem võistkondi oma sotsiaalmeedia lehekülgedele tähelepanu pööravad. Olgu selleks siis omamoodi kirjutised, pidev postitamine või oma fännidega koostöö tegemine.

HC Kehra on alustanud väga kiiduväärt projektiga, kui ettevõtja Rain Lillsoo paneb välja innustus-stipendiumi nendele noortele käsipalluritele, kes koolis hästi õpivad.

Kui tahate lugeda käsipallimängude kokkuvõtteid väga meelelahutuslikul kujul, siis meie soovitame järgmist lehekülge. Esiliiga võistkond Põlva/Arcwood kirjutab oma lehel kohtumistest kokkuvõtteid, mis kindlasti pole lihtsalt kuiv tulemuste edastamine. Jõudu ja selliseid kirjutisi rohkem.

Viljandi HC on alustanud lahedat koostööd Mõisa Hääle meediaringi õpilastega, kus noored saavad kätt proovida võistkonna ülekannete tegemisel. 

(Kahjuks meil ei õnnestunud õiget postitust siia millegipärast kopeerida, seetõttu lisame väljalõikeid originaaltekstits Mõisa Hääle facebooki lehelt ning sealt saate minna kogu info üle vaadata.)

Eelmisel õppeaastal said mõned Mõisa Hääle meediaringi õpilased kätt proovida spordi live ülekannete operaatoritena.
Sel õppeaastal võtame selle veel suuremalt käsile. Viljandi HC võimaldab meil teha live ülekandeid oma kodumängudest Viljandis.
Oleme juba oma tehnika ja meeskonnaga kohal käinud kahel korral.
Katsetamist ja õppimist on veel palju. Oleme selleks hooajaks valmis ja järgmised ülekanded on live´is juba 2. ning 3. november.

Meie tublid Mõisa Hääle liikmed pühendavad sellesse palju õhtutunde ja energiat.
Ela sel hooajal meile ja spordile kaasa.

See oli meie esimene ring ümber Eesti käsipalli sotsiaalmeedia. Kas sinul, lugeja, on veel ettepanekuid, kellel on eriti lahedad postitused meie alal? Anna neist meile teada Käsipall24.ee facebook-i lehe postkasti

 

scroll to top