Otsa koduklubi on Saksamaal võimsas hoos

-Rasmus Ots | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise väravavahi Rasmus Otsa koduklubi Bergischer HC alistas Saksamaa meistrivõistlustel SC DHfK Leipzigi 27:23 (14:12).

Viienda järjestikuse võidu võtnud uustulnuk Bergischer HC dikteeris koduväljakul sündmuste käiku alates avavilest, minnes ette 3:0. Külalised vähendasid vahe 3:4 peale, kuid viigistada neil ei õnnestunud. Poolaja kahe tabamusega võitnud võõrustajad tegid teisel poolajal 22:21 eduseisus 4:0 vahespurdi ning kirjutasid turniiritabelisse järjekordsed kaks punkti. Otsa seekord Bergischer HC rivistusse ei kuulunud.

Bergischer HC hoiab üheksa vooru järel turniiritabelis 14 punktiga neljandat kohta, Leipzig on 18 meeskonna seas kolme silmaga 16. positsioonil. Juhib tiitlikaitsja SG Flensburg-Handewitt täisedu 18 punktiga.

7. MT Melsungen 8 5 0 3 229:225 10
8. Minden 8 4 0 4 232:228 8
9. Hannover-Burgdorf 8 4 0 4 223:223 8
10. Göppingen 8 4 0 4 190:198 8
11. Lemgo 8 3 0 5 194:199 6
12. Stuttgart 9 2 1 6 232:266 5
13. Erlangen 8 2 0 6 196:215 4
14. Gummersbach 8 2 0 6 195:236 4
15. HSG Wetzlar 9 2 0 7 222:244 4
16. Leipzig 9 1 1 7 224:245 3