Otsa koduklubi pidi tunnistama autsaideri nappi paremust

-Rasmus Ots | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise puurivahi Rasmus Otsa koduklubi Bergischer HC kaotas Saksamaa meistrivõistluste kõrgliiga 32. voorus võõrsil Ludwigshafeni Die Eulenile 22:23 (14:9).

Avapoolaja viie tabamusega võitnud külalised juhtisid veel teise poolaja keskel 20:15, kuid kümme minutit enne lõpusireeni oli Bergischer HC edu sulanud 21:20-le. Kuigi uustulnuk suurendas vahe 22:20-le, viskas viimasel kohal olev Ludwigshafen kohtumise kolm viimast väravat ning võttis elutähtsa võidu. Ots Bergischer HC rivistusse ei kuulunud.

Bergischer HC hoiab kaks vooru enne hooaja lõppu 36 punktiga seitsmendat kohta, Ludwigshafen on kümne silmaga 18. positsioonil. Kõrgliigakoha säilitamiseks peab Die Eulen kaks viimast matši võitma ning lootma, et nende lähimad konkurendid, kolm punkti rohkem kogunud VfL Gummersbach ja SG BBM Bietigheim komistavad.

12. HSG Wetzlar 32 12 1 19 806:835 25
13. Minden 32 12 1 19 879:910 25
14. Hannover-Burgdorf 32 11 2 19 879:902 24
15. Stuttgart 32 10 3 19 862:944 23
16. Gummersbach 32 6 1 25 762:912 13
17. Bietigheim 32 6 1 25 765:935 13
18. Ludwigshafen 32 3 4 25 742:899 10