Otsa koduklubi võttis neljanda järjestikuse võidu

-Rasmus Ots | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise puurivahi Rasmus Otsa tööandja Bergischer HC alistas Saksamaa meistrivõistluste kõrgliiga 27. voorus kodus MT Melsungeni 25:24 (14:14).

Esimest poolaega dikteerisid külalised, kelle suurimaks eduseisuks oli kolm väravat. Poolaja lõpp kuulus aga võõrustajatele ja puhkama mindi viigiseisul. Teisel poolajal ei pääsenud kumbki meeskond ette rohkem kui ühe tabamusega, kuid otsustavatel minutitel kindlamalt tegutsenud väljakuperemehed viskasid kohtumise kaks viimast väravat ja võtsid napimatest napima võidu. Ots Bergischer HC rivistusse ei kuulunud.

Neljanda järjestikuse võidu võtnud Bergischer HC hoiab turniiritabelis Melsungeni järel kuuendat kohta. Meeskonnad on kogunud vastavalt 32 ja 31 punkti. Juhib mängu vähem pidanud tiitlikaitsja SG Flensburg-Handewitt 50 silmaga.