Otsata Bergischer HC teenis võidulisa, duubel aga kaotas

-Rasmus Ots | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise puurivahi Rasmus Otsa koduklubi Bergischer HC alistas Saksamaa meistrivõistluste kõrgliiga 25. voorus võõrsil VfL Gummerbachi 29:22 (14:11).

Otsata tegutsenud külalised jäid 2:5 taha, kuid pääsesid ette 6:5. Bergischer HC viskas 9:9 viigiseisult neli vastuseta väravat ning võitis poolaja kolme tabamusega. Kuigi võõrustajad vähendasid teise poolaja alguses vahe 14:16-le, läksid külastajad juhtima 19:14 ja võitsid kogu matši seitsme väravaga.

Kõrgliigakoha ka tulevaks hooajaks kindlustanud Bergischer HC on 27 punktiga seitsmendal kohal, Gummersbach paikneb 18 meeskonna hulgas 16. tabelireal.

Ots sai mänguaega aga Bergischer HC duubelmeeskonna eest, kes kaotas Saksamaa tugevuselt viiendas, Niederrhein Oberligas kodus HG LTG/HTV Remscheidile 23:32 (6:15). BHC II hoiab turniiritabelis kümnendat kohta, Remscheid on teisel positsioonil.