Paavo Nelke ja Riihimäe Cocks alustasid Meistrite liigat kaotusega

-Nico Rönnberg (Riihimäki Cocks) | Foto: EPA/MAURI RATILAINEN

Eile alustati käsipalli Meistrite liigaga, kus esimeses kohtumises oma uues hallis läks Riihimäe Cocks vastakuti rootslaste Sävehof IK võistkonnaga. Soomlaste pingil on väravavahtide treenerina ka eestlane Paavo Nelke.

Cocks  vs IK Sävehof  25:30 (13:18)

Üle 1200-pealise publiku ees oma esimest VELUX Meistrite liiga kohtumist kodulinnas pidanud Cocks alustas hästi ning esimesed 10 minutit püsiti rootslaste taktis. Kuid siis tuli William Bogojevic. Sävehofi 22-aastane vasaksisemine viskas esimesel poolajal kuus väravat ja rebis oma tiimi vaheajaks 18:13 ette. Kuigi Teemu Tamminen alustas teist perioodi kahe väravaga, siis oli kogu mängu lõpu siiski ohjad rootslaste käes ning lõpuks neile suhteliselt kindel 30:25 võit.

Cocks: Yury Lukanchuk 6, Yury Semenov 6, Nico Rönnberg  4, Teemu Tamminen 4, Davor Basaric 3, Nils Kreicbergs 2

Sävehof: William Bogojevic 8, Gzim Salihi 5

“Kahjuks ei suutnud me uues hallis võiduga alustada. Võitlesime hästi, aga andsime vastastele taas liiga vara edu kätte,” ütles Coksi juhendaja Gintaras Savukynas pressikonverentsil. “Teadsime vastaste tugevusi, kuid ei suutnud neid peatada. Võit läks õigele võistkonnale.”

“Sävehof oli võidu välja teeninud. Lasime neil visata liiga lihtsaid väravaid. Teisel poolajal tegime liigselt tehnilisi vigu ning vastaste väravavaht seisis väga hästi,” lisas Nico Rönnberg.

lPühapäeva õhtul kohtub Dener Jaanimaa Zaporižžja Motor Ungari tippklubiga Telekon Vezprem.