Pärdi koduklubi hea seeria sai sisse mõra

-Armi Pärt (paremal) | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise joonemängija Armi Pärdi koduklubi Schwerini Mecklenburger Stiere kaotas Saksamaa meistrivõistluste kolmanda liiga põhjatsoonis võõrsil TSV Burgdorf II meeskonnale 25:33 (13:17).

Schwerin jäi kaheksandaks minutiks 1:5 kaotusseisu ja oli kümmekond hiljem taga 7:12. Poolaeg kaotati nelja tabamusega ja kuigi veerand tundi enne lõpusireeni juhtisid võõrustajad vaid 23:22, ei õnnestunud külalistel mängu murrangut tuua. Burgdorf II võttis kaheksaväravalise võidu, Pärt skoori ei teinud.

Burgdorf II, eelmisest seitsmest matšist kuus võitnud ning ühe kaotanud Schwerin ja Oranienburger HC jagavad kümnest mängust teenitud 12 punktiga neljandat-kuuendat kohta. Juhib kohtumise rohkem pidanud Rostocki Empor 17 silmaga.