Pärdi koduklubi naasis Saksamaal võiduteele

-Armi Pärt (paremal) | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise joonemängija Armi Pärdi koduklubi Schwerini Mecklenburger Stiere alistas Saksamaa kolmanda liiga põhjatsoonis SG Flensburg-Handewitt II meeskonna 34:32 (19:14).

Võõrustaja Schwerin läks seitsme minutiga 7:1 ette ning võitis poolaja viie tabamusega. Teise poolaja 17. minutil jõudsid külalised 25:25 viigini ja pääsesid neli minutit hiljem 30:28 ette, kuid siis tegid väljakuperemehed 5:0 vahespurdi ning võtsid kaheväravalise võidu. Pärdi arvele kanti üks tabamus ja üks kaheminutiline karistus.

Eelmise aasta viimases voorus pärast kolme võitu just Flensburg-Handewitti duublile kaotanud Schwerin hoiab turniiritabelis 17. vooru järel 22 punktiga viiendat kohta. Flensburg-Handewitt II on üheksa silmaga 16 meeskonna seas 14. positsioonil.