Pärdi koduklubi sai favoriidi vastu valusa kaotuse

-Armi Pärt (paremal) | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise joonemängija Armi Pärdi koduklubi Schwerini Mecklenburger Stiere jäi Saksamaa meistrivõistluste kolmanda liiga põhjatsooni 23. voorus omal väljakul 23:24 (9:14) alla edasipääsu eest võitlevale Hildesheimi Eintrachtile.

Avapoolaeg kuulus Hildesheimile, kes läks ette 11:6 ja puhkama mindigi külaliste viieväravalises eduseisus. Teise poolaja keskel tegid võõrustajad 16:18 kaotusseisust 4:0 vahespurdi ning kuus minutit enne lõpusireeni juhiti veel 23:21, kuid kui mängida jäi kaks ja pool minutit, oli 24:23 ees juba Eintracht. Kuna rohkem väravaid ei visatud, võtsid külalised napimatest napi võidu. Pärdi arvele kogunes kolm tabamust ning üks kaheminutiline karistus.

Schwerin hoiab turniiritabelis 29 punktiga neljandat kohta, kohtumise vähem pidanud, kuid kahakesa silma rohkem kogunud Hildesheim on teine. Juhib Rostocki Empor, kes on samuti 22-st mängust teeninud 39 punkti.