Pärdi koduklubi võttis Saksamaal liidri üle magusa võidu

-Armi Pärt | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise joonemängija Armi Pärdi koduklubi Schwerini Mecklenburger Stiere alistas Saksamaa meistrivõistluste 3. liiga põhjatsoonis HSV Hamburgi 33:32 (16:18).

2011. aastal Saksamaa meistriks kroonitud Hamburg, kes läks neli aastat hiljem pankrotti ja kukutati Bundesligast välja, haaras kohe mänguohjad, minnes ette 15:9. Seejärel külalised kosusid ning vähendasid poolajavileks kaotusseisu kaheväravaliseks. Kui mängida jäi 12 minutit, juhtisid võõrustajad 28:26, aga kaks punkti teenis ikkagi Schwerin, kelle võiduvärava viskas viimase minuti alguses Theodoros Evangelidis.

Pärt tabamusi kirja ei saanud, kuid eestlase nimele kirjutati üks kaheminutiline karistus.

Schwerin on 21-st mängust teenitud 29 punktiga kolmas. Kaks kohtumist rohkem pidanud ning tänavu teise kaotuse vastu võtma pidanud liidril Hamburgil on 40 silma.