Pärt aitas Schwerinil võtta kohustuslikku võitu

-Armi Pärt | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise joonemängija Armi Pärdi koduklubi Schwerini Mecklenburger Stiere alistas Saksamaa meistrivõistluste kolmanda liiga põhjatsoonis võõrsil HB Hannover-Burgwedeli 35:30 (15:13).

Avapoolaja esimest poolt dikteerisid võõrustajad, kes läksid ette 5:4. Seejärel viskasid külalised kolm vastuseta väravat, minnes juhtima 7:5. Hannover suutis küll jalule seada viigi 12:12, kuid puhkama mindi Schwerini kahetabamuselises eduseisus. Teisel poolajal suurendas külalismeeskond edu 24:19 peale ja kuigi kaks minutit enne lõppu juhtis Schwerin vaid 32:30, võttis eestlase koduklubi siiski viieväravalise võidu. Pärdi arvele kanti kaks tabamust ning üks kaheminutiline karistus.

Schwerin hoiab 14. vooru järel 18 punktiga viiendat kohta, Hannover on 16 meeskonna seas kaheksa silmaga 13. positsioonil. Juhivad Rostocki Empor ja mullu teisest liigast pudenenud Hildesheimi Eintracht 23 punktiga.