Pärt ja Schwerin said Saksamaal magusa võidu

-Armi Pärt (paremal) | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa käsipallimeistrivõistluste kolmanda liiga põhjatsoonis alistas Armi Pärdi koduklubi Schwerini Mecklenburger Stiere omal väljakul MTV Braunschweigi 34:33 (17:17).

Schwerin asus kohtumist juhtima 6:2, kuid Braunschweig seadis jalule 6:6 viigi. Võõrustajad pääsesid taas ette 11:8 ja 14:11, aga puhkama mindi 17:17 viigiseisul. Teisel poolajal haarasid külalised mänguohjad, kes juhtisid 21:17, 25:21 ja 27:23, kuid Schwerin viigistas seisu 28:28 peale. Viis minutit enne mängu lõppu olid võõrustajad ees 33:31 ning võtsid napimatest napima võidu. Pärdi arvele kanti üks tabamus.

Schwerin hoiab 11 kohtumisest teenitud 14 punktiga viiendat kohta. Braunschweig on 11. positsioonil, juhib Rostocki Empor.