Pärt säras Schwerini võidumängus, Roosnale järjekordne täistabamus

-Eesti käsipallikoondis (Armi Pärt, Mait Patrail) | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise joonemängija Armi Pärdi koduklubi Schwerini Mecklenburger Stiere alistas Saksamaa meistrivõistluste kolmanda liiga põhjatsoonis DHK Flensborgi 39:34 (19:17).

Kuigi Flensborg läks 4:1 ette, suutsid võõrustajad viigistada ning võita punkt-punkti heitluses toimunud avapoolaja kahe tabamusega. Teise poolaja alguses pääses Schwerin ette 22:17 ja väljavõidetud edu suudeti hoida lõpuni. Pärt oli kuue väravaga üks kolmest Schwerini resultatiivseimast mängijast. Eestlase arvele kanti ka kollane kaart ning kaheminutiline karistus.

Schwerin hoiab 15-st mängust teenitud 20 silmaga neljandat kohta, Flensborg on 16-st kohtumisest kogutud kuue silmaga viimasel ehk 16. positsioonil.

Karl Roosna tööandja HSG Krefeld võttis läänetsoonis aga 15. järjestikuse võidu, kui alistas kodus TuS Spenge 30:26 (14:12). Krefeld haaras küll 3:0 algedu, kuid 13. minutil särasid tablool viiginumbrid 7:7. Võõrustajad jäid veel 9:10 kaotusseisu, aga võitsid poolaja kahe tabamusega. Teisel poolajal tegi Krefeld 18:18 viigiseisult 4:0 vahespurdi ning võttis järjekordse võidu. Roosna viskas kolm väravat ja teenis ühe kaheminutlise karistuse.

Krefeld juhib 16. vooru järel turniiritabelit 30 punktiga ning Spenge on on 21 silmaga neljas.