Patrail naasis võimsa teise poolaja alguse abil võitude teele

-Mait Patrail | Foto: imago/Nordphoto/Scanpix

Kahe kaotatud mängu järel naasid Mait Patrail ja TSV Hannover-Burgdorf Bundesligas võitude teele, kui eile alistati liigas viimasel kohal paiknev HSG Nordhorn-Lingen.

Käimasolev kalendriaasta ei ole Hannoverile liiga hästi alanud kui seitsmest mängust on teenitud vaid viis punkti.

HSG Nordhorn-Lingen – TSV Hannover-Burgdorf 24:32 (12:14)

Võrdselt alanud kohtumises visati kordamööda väravaid ning alles esimese poolaja viimastel hetkedel suutis eestlase koduklubi võtta Timo Kasteningi ja Evgeni Pevnovi tabamustest kahepunktilise edu, mis oli ka selle perioodi suurim.

Teise poolaja esimese värava viskas küll Nordhorn, kuid seejärel tabas Hannover seitse tabamust järjest ning otsustas sellega sisuliselt kohtumise saatuse. Patrail skooris kolm korda ning andis ühe resultatiivse söödu.

“Mängu lõpus saime kasutada kõiki pallureid, kes meil kaasas olid, mis oli tähtis,” kommenteeris Hannoveri treener Carlos Ortega pressiteates.

Pikka puhkust tabelis taas neljandaks tõusnud Hannoverile ei anta, kui juba pühapäeval kohtutakse kodupubliku ees Frisch Auf Göppingeniga.

16 Die Eulen LudwigshafenDie Eulen Ludwigshafen 26/34 6 3 17 15:37 -58 612 670
17 HBW Balingen-WeilstettenHBW Balingen-Weilstetten 26/34 6 3 17 15:37 -77 715 792
18 HSG Nordhorn-LingenHSG Nordhorn-Lingen 26/34 2 0 24 4:48 -138 618 756