fbpx
Close

Patrail: tahame liigas jõuda kuue hulka ning eurosarjas finaalturniirile

Avatar
-Mait Patrail | Foto: Imago/Hübner/Scanpix

Eesti käsipallikoondislase Mait Patraili koduklubi TSV Hannover-Burgdorf jõudis Saksamaa karikavõistlustel kaheksandikfinaali, kui alistas avaringis Hageni VfL Eintrachti 30:23 (16:11) ning seejärel TSV Altenholzi 42:27 (24:13).

Patraili hinnangul kulges kõik plaanipäraselt. “Meil vedas loosiga ja esiliigaklubil Hagenil puudus nende parim mängija,” ütles Patrail portaalile Käsipall24.ee. “Saime kaitse kohe pidama ning vastastel läks skoori avamiseks aega seitse-kaheksa minutit. Juhtisime kolme-nelja väravaga ja hoidsime edu lõpuni. Teises ringis tugevuselt kolmanda liiga meeskonna Altenholzi vastu me oma parimat mängu ei näidanud, kuid saime kindla võidu.”

Patraili on viimasel ajal vaevanud õlavigastus. “Eelmisel nädalal enne viimast kontrollturniiri ei saanud ma paremat kätt liigutada ja pidin tegema nädalase treeningpausi,” sõnas Patrail. “Käisin jooksmas ja jõusaalis ning pärast puhkust läks seis paremaks ja sain karikavõistluste turniiri täismahus kaasa teha. Kui õlale tuleb liiga palju koormust, eks siis tuleb kahjuks taas pause võtta.”

Hannover-Burgdorf sai mullu Bundesligas kuuenda koha ning jõudis Saksamaa karikavõistlustel finaali, mis tagas neile selleks hooajaks koha EHF-i karikasarjas. “Tahame tänavu liigas samuti kuue hulka jõuda ning eurosarjas sihime finaalturniiri kohta,” lausus Patrail. “Tuleb raske hooaeg, aga ma arvan, et suudame head mängu näidata.”

Hannover-Burgdorfist lahkus kahe hooaja vahel mullune suurim väravakütt Casper Mortensen, kelle asemele tulid Cristian Ugalde ja Domagoj Srsen. “Me saime kaks head mängijat juurde ja ma ei usu, et Mortenseni lahkumine meid ei mõjuta,” lisas Patrail.

scroll to top