Patraili hea esitus päästis Hannoverile aasta lõpetuseks ühe punkti

-Mait Patrail | Foto: imago images / Noah Wedel/ Scanpix

Saksamaa Bundesligas kohtusid eile oma kalendriaasta viimases mängus Mait Patrail ja TSV Hannover-Burgdorf võõrsil TSV GWD Mindeniga ning võtsid koondisepausile kaasa ühe punkti ning säilitasid sellega teise koha maailma tugevaima liiga tabelis.

TSV GWD Minden – TSV Hannover-Burgdorf 32:32 (15:16)

Võrdselt alanud kohtumises läks Hannover esimesel poolajal pidevalt paari väravaga eest ära, kuid igakord oli Mindenil vastus olema. 8. ja 13. minutil skoorinud Patrail viis mõlemal korral oma võistkonna kahe tabamusega ette, kui siiski suutis GWD poolajaks seisu minimaalseks kahandada.

Mängu iseloomustas Hannoveri ebatavaliselt suur tehniliste vigade arv, mille tagajärjel vastased palju lihtsaid väravaid said. “Me olime efektiivsed realiseerimisel, kuid sööduvigade arv oli ilmselgelt liiga suur,” kommenteeris Hannoveri treener Carlos Ortega. Teisel poolajal haarasid mängu ohjad Mindeni kaks norrakat, Kevin Gulliksen ja Christoffer Rambo, kes mängu lõpuks skoorid mõlemad üheksal korra. Meeste pingutuste toel rebisid võõrustajad end 45. minutiks 28:24 ette.

Siis aga hakkas Patraili värava abil Hannoveri tagasitulek. Kolm minuti enne mängu lõppu suudeti seis viigistada ning see lubas viimasteks hetkedest põnevat lahingut. 58. minutil viiski Christian Ugalde Burgdorfi ette, kuid Mindenil õnnestus seejärel teha seisuks 32:32. Viimasel minutil oli veel mõlemal tiimil võimalus skoorida, kuid kumbki selles ei õnnestunud.

“Kui vaadata tagasi kogu hooaja esimese poolele, siis loomulikult üle 20 mängu oleme me olnud väga tugevad, kuid täna oli tegemist pigem meie poolt kaotatud punktiga,” ütles Hannoveri mängumees Timo Kastening mängujärgsel pressikonverentsil.

Patrail viskas lõpuks neli väravat ning andis tervelt kuus resultatiivset söötu. Hannover läheb nüüd koondisepausile ning järgmine kohtumine peetakse alles veebruari alguses.

12 FRISCH AUF! GöppingenFRISCH AUF! Göppingen 19/34 7 1 11 15:23 -20 479 499
13 HBW Balingen-WeilstettenHBW Balingen-Weilstetten 20/34 6 3 11 15:25 -44 554 598
14 TBV Lemgo LippeTBV Lemgo Lippe 20/34 6 2 12 14:26 -32 548 580
15 TSV GWD MindenTSV GWD Minden 20/34 5 3 12 13:27 -25 527 552
16 TVB StuttgartTVB Stuttgart 19/34 4 4 11 12:26 -52 494 546
17 Die Eulen LudwigshafenDie Eulen Ludwigshafen 20/34 4 2 14 10:30 -47 468 515
18 HSG Nordhorn-LingenHSG Nordhorn-Lingen 20/34 1 0 19 2:38 -112 471 583