Patraili koduklubi andis viimastel sekunditel võidu käest

-TSV Hannover-Burgdorf | Foto: imago/Eibner/Scanpix

Vigastatud Eesti käsipallikoondislase Mait Patrailita tegutsenud TSV Hannover-Burgdorf tegi Saksamaa meistrivõistluste kõrgliiga 25. voorus võõrsil 25:25 viigi Erlangeniga.

Poolaja 15:12 võitnud Hannover juhtis seitse minutit enne mängu lõppu samuti kolme tabamusega 23:20, kuid võõrustajad seadsid tabloole viigi 23:23. Külalised pääsesid veel ette 25:23, aga Erlangen viskas kohtumise kaks viimast väravat, neist otsustava autoriks oli Nicolai Theilinger, kui mängida jäi kümme sekundit. Ilija Bozovic tõi Hannoverile resultatiivseimana kuus ja Nico Büdel Erlangenile parimana seitse tabamust.

Hannover paikneb 21 punktiga turniiritabeli 11. real, ühe silma rohkem kogunud Erlangen on üheksas. Juhib täisedu 48 punktiga tiitlikaitsja SG Flensburg-Handewitt, kes viimati jäi võiduta täpselt aasta aega tagasi ehk mullu 22. märtsil, kui kaotas võõrsil SC Magdeburgile 23:29.

11. Hannover-Burgdorf 25 10 1 14 693:708 21
12. Minden 24 10 0 14 681:687 20
13. Stuttgart 25 9 2 14 673:741 20
14. HSG Wetzlar 25 9 0 16 626:656 18
15. Leipzig 24 6 2 16 589:607 14
16. Gummersbach 24 4 1 19 571:697 9
17. Bietigheim 25 4 0 21 598:744 8
18. Ludwigshafen 24 1 3 20 568:679 5