Patraili koduklubi euroteekond sai läbi

-TSV Hannover-Burgdorfi kapten Kai Häfner | Foto: imago/foto2press/Scanpix

Vigastust raviva Eesti käsipallikoondislase Mait Patraili koduklubi TSV Hannover-Burgdorf jäi EHF-i karikasarja veerandfinaalis kahe mängu kokkuvõttes 54:64 alla Berliini Füchsele.

Avamatši kodus 26:34 kaotanud Hannover pidi teises vaatuses võõrsil tunnistama karikakaitsja 30:28 (18:11) paremust. Kohtumist algusest lõpuni domineerinud ja teisel poolajal juba üheksa väravaga juhtinud Füchse resultatiivseimad mängijad olid Hans Lindberg kaheksa ja Jacob Tandrup Holm kuue tabamusega. Hannoveri suurimateks skooritegijateks osutusid Timo Kastening üheksa ning Kai Häfner, Evgeni Pevnov ja Cristian Ugalde Garcia nelja väravaga.

17.-18. mail Kielis toimuval finaalturniiril osalevad lisaks korraldajale ning Füchsele TTH Holstebro ja Porto Sofarma. Poolfinaalpaarid loositakse 30. aprillil.