Patraili koduklubi jäi eurosarjas raskesse seisu

-TSV Hannover-Burgdorfi kapten Kai Häfner | Foto: imago/foto2press/Scanpix

Vigastust raviva Eesti käsipallikoondislase Mait Patrailita tegutsenud TSV Hannover-Burgdorf kaotas EHF-i karikasarja B-grupi kolmandas voorus võõrsil Tatabanya KC Grundfosile 25:28 (16:16).

Esimest poolaega domineerisid sakslased, kes juhtisid seitsmenda minuti alguses 5:1, kuus minutit hiljem 10:6 ja 19. minutil 12:9. Seejärel hakkasid ungarlased vahet vähendama ning jõudsid 13:13 viigini. Poolaja lõpp kulges võrdses heitluses ja puhkama mindi võrdses seisus. Teisel poolajal viskas Tatabanya 18:18 viigiseisult kolm väravat järjest ja kuigi Hannoveril õnnestus kahel korral vahe minimaalseks vähendada, võtsid ungarlased kolmeväravalise võidu.

Hannoveri resultatiivseimad mängijad olid Kai Häfner, Morten Olsen ja Timo Kastening viie tabamusega, Tatabanyale tõi Miloš Vujovic parimana seitse väravat.

Turniiri võiduga alustanud Hannover on kaotanud kaks viimast kohtumist, mis tähendab, et sakslased hoiavad kahe punktiga kolmandat kohta. Juhib täisedu kuue silmaga Našice Nexe, kes alistas kolmandas voorus kodus Bitola Eurofarm Rabotniku 23:18 (10:10). Tatabanya on kogunud teisena neli punkti, kõik kolm mängu kaotanud Rabotnik on viimasel ehk neljandal positsioonil.