Patraili koduklubi läheb karikamängule võidusoonel vastase vastu langevas joones

-Mait Patrail | Foto: Siim Semiskar

Vigastust raviva Eesti käsipallikoondislase Mait Patrailita mänginud TSV Hannover-Burgdorf kaotas Saksamaa kõrgliigas võõrsil Rhein-Neckar Löwenile 23:29 (12:12).

Tasavägiselt kulgenud avapoolajal läksid võõrustajad 6:6 viigiseisult 9:6 ette, kuid külalised mängisid vaheajaks need kolm väravat tagasi. Teise poolaja alguses tegi Löwen 6:1 vahespurdi, minnes juhtima 18:13. Lõpusireen fikseeris väljakuperemeeste kuueväravalise võidu.

Viienda järjestikus kaotuse saanud Hannover-Burgdorf hoiab 17. vooru järel 12 punktiga 14. kohta, Löwen on 29 silmaga kolmas. Hannover-Burgdorfi ootab nüüd ees Saksamaa karikavõistluste veerandfinaal Erlangeni vastu, keda võõrustatakse 18. detsembril. Erlangen on Bundesligas alistanud neli viimast vastast, laupäeval saadi kodus 27:20 (13:9) HSG Wetzlarist. Erlangen paikneb 14 punktiga turniiritabeli kümnendal real.

7. Bergischer HC 16 9 0 7 435:423 18
8. Minden 16 8 0 8 462:454 16
9. Göppingen 16 8 0 8 409:414 16
10. Erlangen 17 7 0 10 433:445 14
11. Stuttgart 17 6 1 10 455:509 13
12. Lemgo 16 5 2 9 406:412 12
13. HSG Wetzlar 17 6 0 11 426:441 12
14. Hannover-Burgdorf 17 6 0 11 471:494 12
15. Leipzig 16 4 2 10 399:415 10
16. Gummersbach 17 4 0 13 419:505 8